Menu Zamknij

PAWEŁ IZDEBSKI koncertuje… w Internecie – wydarzenie, w którym możesz wziąć udział nie wychodząc z domu

Hanna Kantor

Pamiętacie nasz koncert OpenCall For Music, który wsparł naszą zbiórkę na wydanie #1issue OpenCall Magazine? Oprócz takich wokalistów jak Bownik, Ms. Obsession oraz Oly. zagrał tam  Paweł Izdebski. Teraz wokalista powraca z projektem koncertu w… internecie! 

Kim jest Paweł Izdebski?
Do dziś znany szerzej jako wokalista Studio Accantus czy gitarzysta Ralpha Kaminskiego. W 2017r. wydał debiutancką EPkę pt. „Książę Naiwności”, finansując ją kampanią crowdfundingową. Artysta po raz kolejny samodzielnie wydaje album, tym razem rezygnując z popowego i bajkowego klimatu epki na rzecz bardziej rockowych, alternatywnych brzmień, co można usłyszeć w wydanym niedawno pierwszym singlu „Niewiarygodne”.

 

Koncerty internetowe to stosunkowa nowość na rynku muzycznym, szczególnie jeśli mowa o polskiej muzyce. Przedsięwzięcie jest dość trudne, biorąc pod uwagę nieprzetarte szlaki i masę niezbędnego sprzętu. Izdebski jednak nie boi się wyzwań i podejmuje rękawicę zapewnienia najwyższej jakości streamingu audio i wideo na żywo dla swoich widzów. Jak mu wyjdzie? Przekonać się możemy już w poniedziałek, 23 września, o godzinie 20. Na amerykańskiej platformie StageIt.com zespół zaprezentuje ok. 40 minutowy set akustyczny, którym zaprasza na trasę „Niewiarygodny Tour” promującą nadchodzący krążek „@strach”.

Koncert znajdziecie pod tym linkiem:

https://www.stageit.com/pawe_izdebski/koncert_akustyczny/67942

 

Płyta pt. “@strach” to muzyczno-słowna rozprawa z moimi lękami. W liczbach jestem już dorosłym człowiekiem, ale moja dusza po dziś dzień walczy z demonami przeszłości. Możemy wiecznie uciekać, cofać się i tkwić w bezpiecznym miejscu albo… wziąć swój strach pod rękę i zacząć być wolnym. Fizycznie i psychicznie. Mam wrażenie, że zbyt późno orientujemy się, ile czasu tracimy i jak mało go mamy. Mocno wierzę w to, że któraś z piosenek złamie Cię do tego stopnia, że wyznasz miłość odpowiedniej osobie, odkurzysz instrument, który przez lata leżał na strychu albo zadzwonisz do osoby, która boi się tak samo jak Ty.

– Paweł Izdebski o płycie “@strach”