Menu Zamknij

LASS hipnotyzuje ,,stalowymi magnoliami”

Pożądanie, spotkanie, fala uniesień i chwilowe szczęście. Po ponad dwóch latach od debiutanckiego albumu,  LASS wraca z intymną i pełną pożądania piosenką ,,stalowe magnolie”.

 

“W piosence opisuje fantazje, które dają przyjemność i zaspakajają pragnienie bycia blisko osoby, z która jest nam dobrze. Używając metafory “Stalowe Magnolie” myślałam o delikatnych kobietach, które zarazem są waleczne i nie poddają się przeciwnościom losu. Zostały zranione, co je chwilowo osłabiło, ale odradzają się jeszcze silniejsze, bo są niezniszczalne. Stalowe magnolie to nie są tylko ładne kwiaty, to jest siła.  Analogicznie można przełożyć tą  metaforę na świat i uczucia  mężczyzn.  Piosenka porusza temat dzisiejszych relacji gdzie fajni, momentami samotni ludzie szukają bliskości w aplikacjach randkowych lub na instagramie. ~ LASS

 

 

Piosence towarzyszy nowatorski klip, gdzie LASS dosłownie wychodzi ze swojego ciała z siebie i opowiada o swoich fantazjach życia codziennego, a my przyglądamy sie zmiennym jak w kalejdoskopie scenom. 

 

Podobnie jak w przypadku poprzednich utworów za tekst, muzykę i produkcję odpowiada sama LASS czyli Kasia Klimczyk, mix i master- Rafał Smoleń.  Na okładce  piosenki zobaczymy LASS sfotografowaną po raz kolejny przez Pawła Fabjańskiego.